Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Vaše opravdová láska

foto: pixabay.com

Při konzultacích se mě často klienti ptají, kde mají najít svou pravou lásku. A očekávají, že se podívám do horoskopu a sdělím jim datum, místo, čas a nejlépe i to, jak ten člověk bude vypadat.

Hledáte i vy pravého člověka, svou „soulmate“? Pak přestaňte hledat. Svou spřízněnou duši nemůžete potkat, pokud na ni nejste připraveni. Musíte se nejdříve alespoň přiblížit nejlepší možné verzi sama sebe, abyste mohli potkat svou opravdovou lásku. Protože existuje zákon přitažlivosti a podobné přitahuje podobné, nemůžete hledat ideálního člověka, pokud vy sami ideálu nedosahujete. Nemůžete chtít mít v životě partnera/partnerku jenom z toho důvodu, aby zaplnil vaši prázdnotu, zlepšil vaši finanční situaci nebo naplnil vaše citové a fyzické potřeby.

Člověk, který by se k vám nejlépe hodil, je možná někde ve vašem okolí. Možná se s

ním pravidelně setkáváte, ale nevidíte ho. Nejste na něj/ni připraveni. Nejste připraveni na dlouhotrvající vztah.

Dobře to vystihl perský básník a učitel Rúmí, když řekl:

Milující se lidé se nakonec někde nepotkávají. Jsou sami vzájemně v tom druhém po celou dobu.”

Chcete-li najít pravou lásku, pak se budete muset zbavit iluzí o dokonalém vztahu. Nemůžete očekávat, že pravá láska je bezchybná. Nemůžete mít na svůj protějšek nepřiměřené požadavky, hledat dokonalost, která neexistuje. Nemůžete se omezovat ve výběru jen na určitý typ lidí (např. blond vlasy, vysoký vzrůst, světlá pleť, vysokoškolské vzdělání apod.). Nemůžete očekávat, že vám váš protějšek bude vždy ve všem rozumět, chápat vás a měnit se dle vašich přání. Takovým způsobem si jen blokujete možnost se seznámit. 

Pravou lásku potkáte, když si nejdříve ujasníte, jaký život chcete žít, jakým chcete být člověkem a proč. Nehledejte nejvhodnější osobu, ale vy buďte autentickým člověkem, který na sobě pracuje a neustále se duchovně vyvíjí. Usilujte o lepší sebepoznání. Zdravé sebevědomí je pro nalezení spřízněné duše důležité. Nemůžete očekávat, že vás budou druzí milovat, pokud sami sebe nemáte rádi.

Autor: MKB

foto:pixabay.com


Mohlo by vás zajímat:

Osobní horoskop