Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Zrozenci znamení Panny a jejich dary

foto: pixabay.com

Na světě není jediných dvou osob, které by byly naprosto totožné. Každý je jedinečný a má své specifické výjimečné vlastnosti a schopnosti. Těmi přispívá do mozaiky celku, v níž každý jedinec hraje svou důležitou roli. V určité fázi života, která je u každého rozdílná, se začínáme zabývat vědomě či nevědomě otázkou, jaké je naše poslání.

Jaký je vlastně smysl našeho života? Analýza nativního horoskopu může být inspirací při jeho hledání.

Zaměříme-li se výhradně na naší základní zářivou energii niterného sebevyjádření, tedy na postavení Slunce v našem horoskopu, můžeme si uvědomit, jaké v nás svítí světlo. Když dokážeme plně probudit toto světlo, začneme vyzařovat svou vnitřní krásu a přirozenost. Kdo jsme? Jak a co jsme přišli tvořit? Jak a proč působíme na ostatní, jak druhé ovlivňujeme a co s sebou mezi ostatní přinášíme? U všech zrozenců jednotlivých znamení zvěrokruhu se objevují stejné charakteristiky a stejný smysl konání.

Jaký dar nám přináší zrozenci šestého znamení zvěrokruhu? Lidem narozeným ve znamení Panny je vlastní přesnost, pečlivost, svědomitost a soustředěnost na detaily.  Středem jejich života je práce. Pokud je třeba vykonat hloubkovou analýzu či metodickou kontrolu, povolejme do akce zrozence znamení Panny. Nezanechají práce dokud nedocílí dokonalého výsledku, neměli by jinak dobrý pocit. Umí odhalit přehlédnuté chyby a postupovat samostatně, zodpovědně a výkonně.

Zrozenci znamení Panny pomáhají dosazovat řád a hospodárnost všude tam, kde vládne chaos. Právě v řadách zrozenců ve znamení Panny nalézáme velké učence, konstruktivní kritiky a vynikající analytiky. Září všude tam, kde je třeba nějaké služby a všude tam, kde je žádána péče o zdraví, čistota a pořádek. Tam, kde je příliš mnoho iluzí, vkročí svým střízlivým krokem a vnesou na místo pravdu detailů a efektivitu. Kde je něco zanedbaného nebo zničeného, tam přichází zrozenci znamení Panny, aby opět vše systematicky uvedli do perfektního stavu. Jsou přeborníky na správné plnění rozkazu a stejně tak na opatrování svěřeného majetku. Když se opravdu potřebujeme na někoho spolehnout, těšíme se z pannenské přítomnosti.

Slavní lidé narození ve znamení Panny: Jan Masaryk, Emil Zátopek, Richard Müller, Antonín Dvořák, Pavel Nedvěd, Jan Švankmajer, Tomáš Baťa, Andrej Babiš, Jan Rosák, Pavel Bobek, Jiří Hubač, Ivan Klíma, Václav Dušek, Pavel Landovský, Václav Postránecký, Ludvík Ráža, Leonard Bernstein, Michael Jackson, Sean Connery, Jeremy Irons, Hugh Grant, Keanu Reeves, Macaulay Culkin, David Copperfield, Oliver Stone, Man Ray, Colin Firth, Peter Sellers, Guy Ritchie, Mickey Rourke, Richard Gere, Charlie Scheen, Goethe, Tolstoj, Karl Lagerfeld, Jimmy Connors, Goran Ivaniševič, Andy Roddick, Frederick Forsyth, William Saroyan, Matka Tereza, Magda Vašáryová, Tereza Maxová, Hana Zagorová, Dana Zátopková, Marta Vančurová, Květa Fialová, Zora Jandová, Marie Poledňáková, Lída Baarová, Toyen, Věra Ferbasová, Carmen Mayerová, Greta Garbo, Lauren Bacall, Agatha Christie, Claudia Schiffer, Cameron Diaz, Raquel Welch, Salma Hayek, Sophia Loren, Jacqueline Bisset, Linda Gray, Anastacia, Carmen Kaas, Beyoncé Knowles, Adriana Sklenáriková, Stella McCartney.