Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Venuše ve znamení Kozoroha

foto:stockimages/freedigitalphotos.net

Venuše vstupuje 5. listopadu do konzervativního znamení Kozoroha a díky své následné retrograditě (od 19. prosince 2021 do 29. ledna 2022) se v tomto znamení zdrží až do počátku března 2022. Když se Venuše, bohyně krásy a lásky, pohybuje znamením Kozoroha, pak naše představy o vztahu, lásce a kráse se mění.

Venuše miluje peníze, moc a postavení. Venuše v tomto postavení není hravá, vřelá a rozkošnická. Venuše v Kozorohu je vážná, ctižádostivá, odpovědná a spíše přísná. Trpělivost je jednou z předností tohoto planetárního postavení. Venuše ví, že všechno na světě má svůj čas a správné načasování je polovinou úspěchu. Trpělivost je spojována s vděčností. Venuše vyjadřuje vděčnost za všechno co má, co získala svou vůlí a pracovitostí.

Při tomto planetárním postavení věnujte pozornost sami sobě, svému vzhledu, schopnostem a dovednostem. Venuše v Kozorohu má společenské ambice a uznává tradiční hodnoty. Postavení, pověst, úspěch ve společnosti, oblíbenost hrají důležitou roli.

Chcete-li těchto energií využít, pak o sebe v této době důkladně pečujte.  Objednejte se na dentální hygienu. Zásahy estetické medicíny budou úspěšné.

Kupte si něco nového na sebe. Volte kvalitu před kvantitou. Toto je vhodné planetární postavení pro nákup koženého zboží, kosmetiky, parfémů, luxusních hodinek a šperků.

Máte-li volné finanční prostředky, pak investujte do drahokamů, šperků, luxusních hodinek, starožitností, nemovitostí či veteránů.

Pokud hledáte životního partnera či partnerku a chcete uspět v této době, pak bude třeba abyste se oblékali vkusně, čistě, mluvili spisovně a chovali se seriózně. Z barev volte šedou, černou, tmavě zelenou a tmavě modrou.

S někým zajímavým byste se mohli seznámit v prostředí diplomatů, zahraničních politiků, v advokátní kanceláři, u notáře, mezi architekty, vědci, profesory, lékaři, matematiky nebo na univerzitě. Někdo výjimečný by vás mohl okouzlit i na horách.

foto: sergebertasius/freedigitalphotos.net


     

Rok vodního Tygra 2022

Rok vodního Tygra 2022

Vodní Tygr bude vládnout od 1. února 2022 do 23. ledna 2023. V Číně je známý jako král všech zvířat a je symbolem síly a statečnosti. Symbol Tygra je spojen s bojem, vzpourami a nestabilitou.

Více

Saturn kvadrát Uran 2021/2022

Saturn kvadrát Uran 2021/2022

Kvadratura Saturnu ve Vodnáři k Uranu v Býku je spojována s historickými změnami, nástupem nových politických hnutí a také se změnami v materiálním světě. Toto planetární postavení ukazuje na hospodářskou krizi, inflaci, zvyšování cen, propady na burzách a zvýšenou nezaměstnanost. Saturn byl naposledy v dynamickém, opozitním postavení k Uranu od listopadu 2008 do července 2010. Bylo to v době poslední hospodářské krize. Více

Uran v Býku – nová finanční krize

Uran v Býku – nová finanční krize

Uran, planeta revoluce, vstoupil 15. května 2018 do znamení Býka a zdrží se tam s přestávkami až do 26. dubna 2026. Znamení Býka symbolizuje v astrologii peníze, úspory, banky a další finanční instituce, národní rezervy, daně, nemovitosti, tradice, blahobyt a zemědělství. Více


Další články