Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Úplněk ve Střelci

foto:pixabay.com

V neděli 4. června 2023 nastane ÚPLNĚK ve znamení Střelce. Podle starých indiánských tradic se nazývá Jahodový, protože nastává v čase dozrávání a sklizně jahod. Tato lunární fáze vás bude nabádat, abyste se zamysleli nad svou vírou. Čemu věříte? Co vám pomáhá nevzdat se a pokračovat, i když se objeví překážky? Věříte sobě? Druhým? Svým snům? Vesmíru? Stvořiteli? Nesnažte se dogmaticky lpět na svých názorech, učte se novým věcem.

Tato lunární fáze nabádá k pátrání po smyslu života a seberealizaci. Našli jste smysl svého života? Žijete autentický život? Realizujete svůj potenciál? Víte, kde jsou vaše silné stránky?

Buďte při úplňku pozorní vůči různým znamením a informacím. Můžete potkat někoho, kdo vás bude inspirovat k něčemu novému. Člověk, který vám může být velmi nápomocný, se může objevit kdekoliv. Může to být náhodný kolemjdoucí, číšník v restauraci nebo cestující v letadle. Buďte všímaví, každý člověk, se kterým se potkáte a třeba jen krátce promluvíte, vám může něco důležitého sdělit.

Slunce a Měsíc budou stát na 13st Blíženců a Střelce a v dynamickém postavení k Saturnu v Rybách. Tato konstelace by mohla přinést lidem narozeným ve znamení BLÍŽENCŮ, STŘELCE, RYB a PANNY "tvrdé lekce", pokud porušovali pravidla. Buďte při úplňku opatrní a nepřeceňujte své síly.

Znamení Střelce je v astrologii spojováno s boky, stehny, sedacím nervem, žlučníkem a játry. Snažte se v čase úplňku udělat něco prospěšného pro tyto části těla. Dopřejte si masáž a koupele s epsomskou solí. Buďte na sebe velmi opatrní trpíte-li jaterními či žlučníkovými potížemi, nebo máte-li problémy s kyčlemi. Vyhněte se alkoholu a stimulantům. Žijte méně konzumně. Nejlépe si udělejte očistný půst.

Protože úplněk představuje "energetický vrchol", je vhodné využít jeho síly a zbavit se všeho nepotřebného. Můžete si doma uklidit a zbavit se přebytečných věcí nebo opustit negativní vzorce chování. Úplněk ve Střelci je ideální konstelací pro omezení kontaktů s lidmi, kteří vás brzdí a nedovolují vám cítit se dobře. Pokud máte ve svém okolí toxické lidi, pak se s nimi rozlučte a nemějte z toho výčitky svědomí. Osvoboďte se. Uděláte si prostor pro nové lidi, kteří vás budou inspirovat a pomáhat vám růst a vzkvétat.


Uskutečněte RITUÁL PROSVĚTLENÍ


Najděte si nějaké klidné místo, kde vás nikdo nebude rušit. Sedněte si a zavřete oči. Představujte si, že se cestujete po časové ose svého života zpět do minulosti a přítomnosti a vnášíte světlo, bílo-zlatý paprsek, do situací a momentů, které nevnímáte jako příjemné, a ze kterých máte negativní pocit. Pak postupujete kupředu do budoucnosti, kterou také prosvětlete. Pohybem do budoucnosti podporujete víru, důvěru ve vyšší sílu a prohlubujete svou intuici.


 

Mohlo by vás zajímat:

Roční horoskop 2023/2024

 


     

Mars ve znamení Lva

Mars ve znamení Lva

20. května 2023 vstupuje Mars do ohnivého znamení Lva a zdrží se tam do 10. července 2023. Protože se tato energie projevuje v kosmu, všichni, a nezáleží na tom, ve kterém znamení se narodili, mohou očekávat vliv této energie. Více

Pluto ve znamení Vodnáře

Pluto ve znamení Vodnáře

Pluto vstupuje do znamení Vodnáře 23. března 2023 a bude se tam s přestávkami pohybovat dalších dvacet let. Pluto v astrologii symbolizuje moc, transformaci, proměnu, sílu i nevědomé pudy. Vodnář je spojován s nezávislostí, vynalézavostí, tolerancí a humanismem. Když Pluto bude procházet znamením Vodnáře, pak můžeme očekávat obrovské změny v oblasti vědy, technologií a společenského soužití. V roce 2043, když bude Pluto opouštět znamení Vodnáře, bude svět z dnešního pohledu k nepoznání. Více

Venuše ve znamení Lva

Venuše ve znamení Lva

Když Venuše - planeta lásky a vztahů prochází znamením Lva,  potom se dá očekávat, že lidé budou mít ve vztazích velké očekávání. Láska musí být velkolepá. Venuše ve Lvu chce být stále zamilovaná. Chce být obdivovaná, zářit a být pozitivně hodnocena.  Více
Další články