Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Novoluní ve znamení Vodnáře

freedigitalphotos.net

Novoluní je jednou ze čtyř fází Měsíce, kdy se Měsíc nachází ve stejném znamení jako Slunce. Novoluní je prvním dnem nového lunárního měsíce, a proto je spojováno s novými začátky. Tak jako semeno v sobě nese DNA celého stromu, tak i první den nového měsíce v sobě obsahuje energie, které se projeví během následujících 28 dnů.

Každý měsíc je reprezentován jiným znamením zodiaku a jeho vládnoucí planetou. Proto v sobě nese energie, které jsou jedinečné. Pokud člověk ví, jaké energie jsou potenciálně k dispozici, může je využít k napravení chyb a ke změně.

Období po novoluní ve znamení Vodnáře, které nastalo 21. ledna 2023, je výbornou konstelací pro nové začátky. Vyzkoušejte něco nového. Dělejte věci jinak.  Planetární postavení naznačuje, že se bude dařit především netradičním a intelektuálním aktivitám, týmové práci, výzkumu, vědě, neziskovým a charitativním aktivitám a projektům a umělecké práci.

 Lunární fáze je však ideální pro změnu chování:

 

 1. Ukažte, v čem jste jedineční, neschovávejte se v davu. Najděte v sobě odvahu být sami sebou, svým vlastním originálem.
 2. Chovejte se a jednejte netradičně. Nebojte se dělat věci jinak.
 3. Neslevujte ze svých nároků. Važte si sami sebe. Máte ve své moci svůj život přetvořit.
 4. Oklopujte se přáteli, kteří jsou přející, inspirativní a pomáhají vám naplnit vaše sny. Nenechte si kazit život toxickými lidmi.
 5. Naučte se říkat NE. Přestaňte plnit přání druhých lidí, jen abyste se jim zalíbili a neztratili jejich náklonnost. Vy jste generálním ředitelem svého života a můžete si dovolit odmítnout věci, které vám nejsou ku prospěchu. 
 6. Připomínejte si denně za co můžete být vděční. Neberte nic jako samozřejmost.
 7. Pomáhejte druhým. Zapojte se do práce charitativních a neziskových organizací. Nabídněte svůj čas, zkušenosti nebo peníze.
 8. Máte-li omezující zlozvyky, jako je kouření, přejídání se, potřeba jíst sladkosti, nadměrné popíjení alkoholu, ponocování, pak se jich zbavte. Nahraďte zlozvyky zdravými návyky, které přispějí ke zlepšení fyzického zdraví a navodí psychickou pohodu.
 9. Každý den pečlivě volte, čemu věnujete pozornost, kam směruje vaše energie. Víte, že to, co vnímáte, jak myslíte, tím se také stáváte? 
 10. Nemoralizujte, nesnažte se druhé měnit a opravovat.
 11. Převezměte zodpovědnost za svůj život. Přestaňte se vymlouvat. Jednejte. Nikdy není pozdě na změnu.
freedigitalphotos.net

Mohlo by vás zajímat:

ASTROLOGICKÝ KALENDÁŘ 2023 

 

 


     

Dobrý rok 2023

Dobrý rok 2023

Planetární přesuny, ke kterým letos dojde, ukazují na velké společenské změny. Pro některé lidi budou změny a nové okolnosti vítané a přinesou jim nové příležitosti v pracovní oblasti, zlepší finanční situaci a obohatí osobní život. Nepředvídatelné situace a zvraty mohou v jiných lidech  vyvolat obavy a strach. Některé zkoušky nemusí být příjemné, ale dobře dopadnou, pokud je člověk připraven. Spolupracujte se svým osudem. Více

Úplněk ve znamení Lva

Úplněk ve znamení Lva

V neděli 5. února 2023 nastane na ve znamení Lva úplněk, který bude provázen kvadraturou Uranu v Býku a dynamickým postavení Venuše k Marsu. Úplněk je vrchol a ukazuje na uzavírání nějakých záležitostí a zároveň počátek nového cyklu. Více

Vodnářská energie

Vodnářská energie

Máme pro vás 12 TIPŮ, JAK SE SVÉZT NA VLNĚ VODNÁŘSKÉ ENERGIE A OBDRŽET TO NEJLEPŠÍ. Více


Další články