Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Novoluní ve znamení Vah

pixabay.com

Novoluní je jednou ze čtyř fází Měsíce, kdy se Měsíc nachází ve stejném znamení jako Slunce. Novoluní je prvním dnem nového lunárního měsíce, a proto je spojováno s novými začátky. Tak jako semeno v sobě nese DNA celého stromu, tak i první den nového měsíce v sobě obsahuje energie, které se projeví během následujících 28 dnů.

Každý měsíc je reprezentován jiným znamením zodiaku a jeho vládnoucí planetou. Proto v sobě nese energie, které jsou jedinečné. Pokud člověk ví, jaké energie jsou potenciálně k dispozici, může je využít k napravení chyb a ke změně. 

Období po novoluní ve znamení Vah, které nastalo 16. října 2020,  je výbornou konstelací pro nové začátky.  Období po novoluní je ideálním časem napravování chyb v mezilidských vztazích.

Tato lunární fáze nabádá ke změně chování. Přistupujte k druhým s větší tolerancí, buďte otevřeni kompromisům, buďte taktní, laskaví, snažte se vidět na lidech jen to dobré, nekritizujte, neobviňujte, nehodnoťte negativně a pomáhejte nepodmíněně.

Abyste mohli zlepšit mezilidské vztahy, musíte nejdříve začít u sebe. Musíte mít rádi sami sebe, abyste mohli mít rádi i druhé. Je také důležité o sebe pečovat. Člověk, který není v dobré fyzické a psychické kondici, nemůže mít dostatek energie, aby pomáhal druhým. Strom nemůže nést plody a živit ostatní, dokud nerozkvetl.

Usilujte o lepší sebepoznání. Chcete-li porozumět druhým, mít s nimi zdravé vztahy, pak byste měli lépe rozumět sami sobě. Kdo jste? Znáte své silné a slabé stránky? Můžete se sami na sebe spolehnout?

Cesta k sobě samému není snadná, je to proces hledání, který trvá roky a někdy celý život. Technik a způsobů, jak se lépe poznat, je spousta. Někdo tuto práci zvládne sám, jiný potřebuje pomoc odborníků, jako jsou psychoterapeuti, koučové, astrologové nebo duchovní učitelé. Důležité je začít, vydržet, být disciplinovaný a naslouchat své intuici.

foto: pixabay.com

 

Mohlo by vás zajímat:

OSOBNÍ HOROSKOP

 


           

Merkur ve znamení Štíra

Merkur ve znamení Štíra

Když Merkur, planeta komunikace, prochází fixním znamením Štíra, v letošním roce to bude v době od 27. září do 28. října a poté ještě díky své retrograditě znovu od 10. listopadu do 1. prosince, pak se připravte, že se spousta rozhovorů bude odehrávat v zákulisí. Lidé budou mít tendence skrývat pravdu a manipulovat s informacemi.  Myšlení je při tomto postavení hloubavé a zkoumavé. Lidé mají potřebu dostat se k jádru věci. Více

Podzimní znamení Vah

Podzimní znamení Vah

Podzimní znamení Vah symbolizuje v horoskopu spravedlnost, karmu a rovnováhu. Váhy jsou spojovány s právem, soudem, nepřáteli, ale také s krásou, uměním, designem, módou a životním stylem. Více

Retrográdní Merkur - co dělat?

Retrográdní Merkur - co dělat?

Jestliže ztrácíte klíče, zapomínáte doma či v kanceláři svůj diář, dokumenty, mobil a jiné důležité věci, rozčilujete se, že lidé chodí pozdě na schůzky, letecké a jiné dopravní spoje jsou rušeny, ztrácejí se dopisy i emailové zprávy, SMS zprávy jsou doručovány jiným příjemcům a telefonní rozhovory jsou přerušovány, pak to neznamená nic jiného, než že Merkur vstoupil do retrográdní fáze. Letošní třetí zpětný chod této planety komunikace  bude trvat od 14. října do 3. listopadu 2020. Více


Další články