Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Novoluní ve Střelci

foto: pixabay.com

Novoluní je jednou ze čtyř fází Měsíce, kdy se Měsíc nachází ve stejném znamení jako Slunce. Novoluní je prvním dnem nového lunárního měsíce, a proto je spojováno s novými začátky. Tak jako semeno v sobě nese DNA celého stromu, tak i první den nového měsíce v sobě obsahuje energie, které se projeví během následujících 28 dnů.

Každý měsíc je reprezentován jiným znamením zodiaku a jeho vládnoucí planetou. Proto v sobě nese energie, které jsou jedinečné. Pokud člověk ví, jaké energie jsou potenciálně k dispozici, může je využít k napravení chyb a ke změně.

Období po novoluní ve znamení Střelce, které nastalo 7. prosince 2018, je výbornou konstelací pro nové začátky. Tato lunární fáze je ideální pro plánování. Sepište si plán na příští rok. Čeho byste v roce 2019 chtěli dosáhnout?  Co nového byste se chtěli naučit? Kolik peněz byste rádi vydělali? Jakou pozici byste ve firmě/společnosti/sportovním klubu/v místní komunitě chtěli zastávat? Jaká je vaše vize smysluplného života? Buď si svou představu sepište anebo si udělejte koláž z obrázků. To obvykle funguje lépe.

Toto je výborná konstelace pro zmapování nepříjemných zlozvyků. Jaké máte závislosti? Jak vás každodenní rituály omezují? Pokud je rozpoznáte a osvojíte si dobré návyky, pak budete překvapeni, jak váš život nabere pozitivní vývoj. Nečekejte se změnou návyků až na Nový rok. Začněte hned. Pokud nevíte jak na to, pak si přečtěte knihu Gretchen Rubinové – Zvyk není železná košile.

Období po novoluní je příznivým časem pro záležitosti spojené s mezinárodním obchodem, cestovním ruchem, advokacií, reklamou, psaním,  veřejným vystupováním a sportem.

Je to ideální čas pro plánování a organizování zimní či letní dovolené a cestování do cizích zemí. Jaké jsou země či místa, která jste vždy chtěli navštívit, ale ještě jste se k tomu z nějakého důvodu neodhodlali? Už neváhejte a jeďte.

Využijte této lunární fáze a najděte si svého mentora, učitele, psychoterapeuta, astrologa nebo kouče, který vám pomůže lépe využívat vašich schopností a talentů a žít smysluplný život.

Tato lunární fáze je také ideální pro doplnění vzdělání. Dosáhli jste nejvyššího možného vzdělání? Nenastal čas vrátit se do školy a dostudovat nebo začít studovat nový obor, který vás vždy zajímal? Přihlaste se do kurzů a zlepšete svou jazykovou vybavenost.

Období po novoluní je příznivým časem pro zlepšení fyzické kondice. Nečekejte na Nový rok, abyste začali zlepšovat svou fyzickou kondici. Kupte si už teď permanentku do fitness klubu, zapište se na hodiny šermu, jógy, golfu nebo tenisu. Nebo si kupte domů cyklotrenažér či běžecký pás.

foto: gualberto107/freedigitalphotos.net

 

 Mohlo by vás zajímat:

Roční horoskop 2019