Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Mars ve znamení Vah

foto: pixabay.com

Planeta Mars, v astrologii symbolizující energii, vůli, odvahu, ale také vztek, soupeřivost, útočnost a válku, vstupuje ve středu 15. září do znamení Vah, kde se bude zdržovat až do 30. října 2021. Mars je v tomto postavení v tzv. exilu, což je postavení, které je cizí povaze planety a musí se tedy tomuto postavení přizpůsobit.

Negativně by toto planetární postavení mohlo oslabit odvahu, asertivitu a vyvolat pochybnosti a nerozhodnost, které jsou se znamením Vah spojovány. Dávejte si na to pozor, pokud se zrovna pouštíte do nových aktivit a projektů. Nedovolte, aby vás tyto energie zpomalily či negativně ovlivnily vaše jednání a rozhodování.

Postavení Marsu může pozitivně pomoci těm lidem, kteří se často vztekají a jsou lehce vznětliví.  Planetární postavení oslabí konfrontační tón, pomůže najít kompromis a nastolit rovnováhu ve vztazích k druhým. Máte-li potíže s ovládáním se, pak teď je vhodná doba naučit se hněv kontrolovat. Pokud vás někdo nebo něco rozčílí, nereagujte okamžitě. Počkejte 5 minut nebo hodinu. Později se na celou situaci budete dívat jinak.

Během tohoto období si osvojte kultovní slogan: „Make love, not war“ volně přeloženo „milujte se, neválčete“. Přišli jsme na tento svět, abychom rozvíjeli schopnost milovat a přijímat lásku. Láska nás může odnaučit nenávisti a válce. I když někdy není jednoduché ustoupit, udělat vstřícný krok, vybrat si lásku před nenávistí, přesto se o to snažte. Protože z takového postoje budete těžit především vy sami. Nenávist a hněv jsou projevem slabosti.

Buddha řekl: „Držet se hněvu je jako pít jed a očekávat, že druhá osoba zemře.“

foto:pixabay.com


     

Rok vodního Tygra 2022

Rok vodního Tygra 2022

Vodní Tygr bude vládnout od 1. února 2022 do 23. ledna 2023. V Číně je známý jako král všech zvířat a je symbolem síly a statečnosti. Symbol Tygra je spojen s bojem, vzpourami a nestabilitou.

Více

Vládce roku 2022 Jupiter

Vládce roku 2022 Jupiter

V roce 2022 přebírá vládu planeta Jupiter. Tato největší planeta sluneční soustavy je spojována s energií štědrosti a s expanzí založenou na lidské soudržnosti a spolupráci. Dodává naději v nejtěžších chvílích.  Více

Uran v retrográdní fázi

Uran v retrográdní fázi

Planeta Uran symbolizuje tvoření i destrukci. Klíčovými tématy jsou převratné náhlé změny, revoluční přístup, vynalézavost, rozvoj a expanze. Symbolizuje tvořivou sílu lidské vůle, nové objevy, metody a spojitosti, které mohou zpočátku působit až šokujícím dojmem. Více


Další články