Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Mars ve znamení Střelce

foto: pixabay.com

Když energická planeta Mars prochází znamením Střelce, tentokrát to bude 24. listopadu do 4. ledna 2024, pak v nás toto planetární postavení bude probouzet touhu po rozšiřování našich horizontů.

Mars ve Střelci přináší nadšení a touhu po dobrodružství. Rutina nás nebude uspokojovat, budeme toužit po novém poznání. Budeme otevřeni všemu vznešenému a povznášejícímu a hledat něco, co by nás mohlo pozdvihnout nad každodennost. Tato konstelace zintenzivňuje potřebu člověka pátrat po smyslu a seberealizaci. 

Toto planetární postavení nám bude připomínat, že bychom se měli více věnovat duchovní práci a studiu. Ve filozofických, esoterických, psychologických a náboženských textech budete nacházet inspirativní myšlenky. Patrně se domníváte, že už jste v duchovní oblasti velmi pokročili, přesto byste se měli hodně učit. Jestliže si myslíte, že už znáte všechny odpovědi a nemusíte se ničemu novému učit, pak bude tato konstelace znamenat jen ztrátu příležitosti. 

V tomto období byste měli více cestovat a objevovat nové destinace. Vydejte se do míst, která ještě neznáte. Je pravděpodobné, že se na svých cestách seznámíte s novými a zajímavými lidmi, kteří se stanou vašimi přáteli či obchodními partnery. 

Mars ve Střelci přináší nové výzvy, které bychom měli přijímat. Tato konstelace je vhodná pro zahajování nových aktivit. Je však důležité, aby projekty byly dobře připraveny a měli jste podporu dalších lidí a také dostatek zdrojů - času, energie, peněz - k jejich dokončení.

Planetární postavení je ideální pro sportování. V tomto čase byste se měli hodně hýbat. Najděte si novou sportovní výzvu, zlepšete svou fyzickou kondici, začněte praktikovat nový sport. Tato konstelace přeje hlavně sportům, jako je golf, běh, jízda na kole, jízda na koni a tenis. 

Konstelace přeje vzdělávání, psaní a publikování. Výsledkem tohoto planetárního postavení může být změna postoje, nalezení nového koníčku, noví přátelé a zbavení se starých předsudků a názorů.

 


     

Venuše ve znamení Vah

Venuše ve znamení Vah

Když se Venuše, bohyně krásy a lásky, pohybuje znamením Vah, v letošním roce to bude od 8. listopadu do 4. prosince, pak naše touha po lásce, harmonii a spojení s druhými lidmi, je zdůrazněna.   Více

Naše astrologie

Naše astrologie

Pravý účel astrologie je často lidmi zaměňován a spojován s věštěním předem dané budoucnosti. Účel moderní astrologie je ovšem mnohostranný. Zabýváme se všemi oblastmi života člověka a pomáháme mu skládat si vlastní mozaiku. Více

Když je Slunce ve znamení Střelce

Když je Slunce ve znamení Střelce

Pokud byste se podívali dalekohledem na oblohu, Jupiter by se vám zdál jako jedna z nejjasnějších a určitě největších planet sluneční soustavy. Více


Další články