Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Když je Slunce ve znamení Berana

foto: pixabay.com

Zvěrokruh začíná znamením Berana, tedy jarní rovnodenností. Znamení Berana je časem nových impulzů, nových začátků a změny. Toto znamení je spojováno se symbolem znovuzrození. Život začíná na jaře. Příroda se probouzí a vše začíná klíčit a růst. Vesmírné energie nám dávají příležitost začít znovu a nastolit nezbytné změny.

Období, kdy Slunce prochází znamením Berana, letos to bude od 20. března do 19. dubna, máme možnost změnit a přeformulovat náš osud. Je tu čerstvá energie, která se objevuje jen na začátku jarního období.

Je velký rozdíl mezi sněním, pasivní touhou a aktivním úsilím o realizaci změn. Mluvit o svých touhách, plánovat si nový život, je jen polovina práce. Pro spoluvytváření života, který chceme, je důležitá akce.

Budete-li např. snít o tom, že začnete podnikat, ale neuděláte si plán, nezaložíte společnost, nezajistíte si financování, kancelář, webové stránky, prodejnu, nenajdete si tým vhodných spolupracovníků, pak se nic nestane. Vaše přání zůstane jen nenaplněným snem.

Nikdy cíle nedosáhnete pasivně. Vaše sny a činy musí být sladěny. Je potřeba pojmenovat svou touhu, vytvořit si plán a jednat. Vaše myšlenky, slova a činy musí být v souladu.   

Energie znamení Berana je odvážná, nevyhýbá se výzvám a konfrontacím. Je to síla, rozhodnost, nadšení a důvěra. Je to podnět „dát se do toho.“ Vůbec nezáleží na tom, zda jste se narodili ve znamení Berana či jiném znamení. Tyto příznivé energie jsou k dispozici nám všem.

Čím více jsme obeznámeni s tím, co každý měsíc přináší, tím větší šanci máme pozitivně využít těchto příznivých energií a realizovat změny.

Teď je čas zasadit semínka našich přání a tužeb, o která po zbytek roku budeme pečovat a na podzim sklízet.

Jakou novou výzvu přijmete v roce 2021?


foto:pixabay.com

     

Slunce ve znamení Berana

Slunce ve znamení Berana

Zvěrokruh začíná znamením Berana, které má svůj počátek v jarní rovnodennosti. Zvířecí symbol berana poměrně dobře vystihuje vlastnosti tohoto znamení, jako je temperament, smělost a bojovnost. Více

Merkur ve znamení Berana

Merkur ve znamení Berana

Merkur, planeta komunikace, přejde v neděli 4. dubna do znamení Berana, kde se bude pohybovat až do 19. dubna 2021. To ukazuje na živou a přímou komunikaci. Více

Mars ve znamení Blíženců

Mars ve znamení Blíženců

Energická planeta Mars přechází do třetího znamení zodiaku - Blíženců - 4. března a bude se tam pohybovat až do 23. dubna 2021. Znamení Blíženců je proměnlivé a vzdušné, vládne mu planeta komunikace Merkur. Více


Další články