Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Horoskop vhodný jako vánoční dárek

horoskopHoroskop každého člověka je jedinečný. Odhaluje jeho psychické vlastnosti, silné stránky i oblasti pro něho méně přijatelné. Protože se tyto mnohdy nevědomé oblasti osobnosti čas od času probouzejí k životu a přinášejí potíže, je pro člověka, který usiluje o spokojený a vyrovnaný život, důležité si je uvědomit a vypořádat se s nimi.

Naše horoskopy jsou zpracovávány podle přesných kalkulací pozic planet v době narození. Odpovídají jedinečnému astrologickému profilu. Jsou hodnotným prostředkem pro všechny, kdo mají zájem lépe se poznat a plně realizovat vlastní potenciál. Nepoužíváme astrologický žargon, který můžete občas vidět v novinách a časopisech. Naše horoskopy jsou psány srozumitelným a inspirativním způsobem. Protože jsou individuálně zpracovávány a tištěny, mají barevnou obálku, spirálovou vazbu a rozměry A5, mohou se stát netradičním dárkem.

Pokud neznáte přesná data narození svých blízkých a rádi byste je překvapili zajímavým dárkem, pak si od nás můžete koupit dárkový poukaz.

OSOBNÍ HOROSKOP

Osobní horoskop je určen všem, kteří se o sobě chtějí více dozvědět a nebojí se odkrýt i nepříjemné stránky své osobnosti. Analýza horoskopu poskytuje ucelený obraz osobnosti jedince. Odhaluje neznámá zákoutí, poukazuje na skrytý potenciál, popisuje partnerské vztahy a to, jak se v nich člověk pravděpodobně bude chovat.  

DĚTSKÝ HOROSKOP


Analýza horoskopu dítěte je určena rodičům, prarodičům a všem, kterým záleží na zdravém vývoji a spokojenosti dítěte, tedy těm, kteří chtějí zmapovat jeho jedinečné schopnosti a pomoci je rozvinout.

Horoskop popisuje  citové potřeby dítěte, intelekt, kreativitu a to, jaké fyzické aktivity a sport ho pravděpodobně budou přitahovat.

V horoskopu je také popsán vztah k rodičům a jak je dítě vnímá. V neposlední řadě je tam kapitola o oblastech strachu a úzkosti, jejichž pochopení je důležité pro hlubší porozumění dítěti.


OBJEDNATROČNÍ HOROSKOP 2018


Roční horoskop je určen všem těm, kteří se chtějí aktivně podílet na svém osudu. Je to osobní průvodce pro příštích 12 měsíců, který vám pomůže rozpoznat nové příležitosti, přijmout správné rozhodnutí, pochopit smysl překážek a potíží a lépe se orientovat ve všech životních oblastech.

OBJEDNAT


OBJEDNEJTE SI DÁREK nejpozději do 15. prosince. Vzhledem k retrográdní fázi Merkuru nemůžete garantovat včasné doručení zásilky.

DÁRKOVÝ POUKAZ

dárkový poukaz OBJEDNAT