Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Horoskop na září

foto:pixabay.com

Planetární postavení ZÁŘÍ nabádá k plánování, organizování a zbavování se zbytečností. Slunce bude po většinu měsíce procházet znamením Panny, kterému vládne pořádek, důkladnost, přesnost a skromnost. A to jsou charakteristiky, které byste měli v září rozvíjet.

7. září nastane významné NOVOLUNÍ ve znamení PANNY. Chcete-li mít spokojenější, vyrovnanější a smysluplnější život, pak byste těchto energií měli využít. Jakým člověkem a kde chcete být za rok, v září 2022? Tyto konstelace vám dávají obrovskou šanci posunout se ve svém životě kupředu.

Od poloviny měsíce bude postavení Marsu společně s Venuší ve znamení Štíra zabarvovat vaše emoce. Planetární postavení naznačuje zvýšenou sexuální touhu a nové lásky. Tyto konstelace však mohou ukazovat i na nevěru. Dávejte si pozor, aby vás vaše chování nedostalo do potíží.

21. září nastane úplněk ve znamení Ryb. Tento úplněk souvisí s úplňkem, který nastal 27. února, kdy se pandemická situace výrazně zhoršila. Je tedy pravděpodobné, že se koncem září nákaza bude rozšiřovat s větší intenzitou.

Slunce vstupuje do znamení Vah 22. září. Konstelace konce měsíce jsou nakloněny týmové práci. Merkur nabere 27. září retrográdní směr, ve kterém bude až do 18. října. Při této fázi vám nedoporučujeme nastupovat do nového zaměstnání, kupovat/prodávat nemovitost, auto, motorku, počítač nebo mobil.

Chcete-li se dozvědět, jaké možnosti či překážky by planetární postavení září mohlo přinést do vašeho života, pak se u nás zaregistrujte.

 

Mohlo by vás zajímat:

Měsíční horoskop na září

Roční horoskopy 2021/2022

PREMIUM REGISTRACE


     

Mars ve znamení Vah

Mars ve znamení Vah

Planeta Mars, v astrologii symbolizující energii, vůli, odvahu, ale také vztek, soupeřivost, útočnost a válku, vstupuje ve středu 15. září do znamení Vah, kde se bude zdržovat až do 30. října 2021. Více

Venuše ve znamení Štíra

Venuše ve znamení Štíra

Venuše vstupuje 10. září do vodního znamení Štíra a zdrží se tam do 7. října 2021. Když se Venuše, bohyně krásy a lásky, pohybuje znamením Štíra, pak se naše chování ve vztazích bude měnit. Více

Úklid

Úklid

V době, kdy Slunce prochází zemským a praktickým znamením Panny, bychom se měli zaměřit na úklid. Tím nemyslíme jen úklid svého domova či kanceláře. Uklidit bychom si měli také sami v sobě. Při této konstelaci bychom si měli udělat osobní inventuru, ohlédnout se za minulým obdobím a popřemýšlet co se nám podařilo a kde jsme chybovali. Více


Další články