Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Horoskop na měsíc červenec

foto:pixabay.com

Červenci vládne znamení RAKA a MĚSÍC, který symbolizuje v horoskopu city, nálady, zvyky, péči a rodinu. Připravte se, že emoce budou kolísat. Zaměřte se na sebe a své vnitřní potřeby. Je čas na osobní růst a sebepoznání.

Červenec je ideální pro hledání rovnováhy mezi prací a osobním životem. Nezapomeňte na sebe a užívejte si chvíle klidu a pohody.

6. července nastane příznivé NOVOLUNÍ v RAKU, které je vhodnou lunární fází pro nové začátky. Máte-li nějaké projekty připravené, pak s nimi začněte. Vyšlete VESMÍRNOU OBJEDNÁVKU.

Planeta lásky a vztahů VENUŠE bude do 11. července procházet znamením RAKA a pak se přesune do znamení LVA. To je ideální konstelace pro navazování nových vztahů a milostný život. Nezadaní zrozenci znamení RAKA, LVA, BÝKA, PANNY, RYB, ŠTÍRA, VODNÁŘE a KOZOROHA by mohli okouzlit někoho výjimečného ve společnosti umělců či podnikatelů, na filmovém či hudebním festivalu anebo při sportování.

Po většinu července bude MERKUR procházet znamením LVA. Tato konstelace je vhodná pro prezentace, veřejné vystupování a obchodování. Dávejte si ale pozor na kritické hodnocení. Než něco řeknete, zamyslete se, zda jsou vaše slova pravdivá, nápomocná a inspirující. Nemáte-li co říct hezkého, pak raději mlčte.

15. července se Mars spojí s Uranem v Býku. Planetární postavení probudí bojového ducha. Konstelace ukazují na rebelantství, impulzivní chování a zvýšenou nehodovost. Ve vnějším světě se planetární postavení projeví jako neočekávané události, které způsobí nepokoje a náhlé změny v oblasti finančních trhů a ekonomiky. 

21. července nastane druhý letošní ÚPLNĚK v KOZOROHU a 22. července přejde SLUNCE do znamení LVA. Konec měsíce přinese intenzivní energie a extrémní jednání. Dávejte na sebe pozor a nejednejte impulzivně. Konstelace ukazují na špatné zprávy z politického a ekonomického světa a zvýšenou nehodovost.

V červenci se oblékejte především do bílé barvy a noste stříbrné šperky s perlami, korály a měsíčními kameny.

Užijte si červenec naplno a nechte hvězdy, aby vás vedly.

foto: pixabay.com

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Měsíční horoskop na ČERVENEC

ROČNÍ HOROSKOP  2024/2025

ASTROKOMPATIBILITA

 
 
 

     

Když je Slunce ve znamení Lva

Když je Slunce ve znamení Lva

Slunce prochází každým znamením jeden měsíc v roce. Když prochází letním znamením Lva, které reprezentuje mužskou energii a vitalitu, pak se lidé chtějí bavit a užívat si všech radostí života. Více

 

 

 

Retrográdní Saturn

Retrográdní Saturn

V období, kdy bude Saturn v retrográdní fázi, je důležité, abyste se zamysleli nad svými plány. Je to příležitost přehodnotit priority a případně se něčeho vzdát. Je to ideální čas naučit se říkat „NE“. Soustřeďte se na stávající aktivity, dokončujte vše nezbytné. Více

Merkur ve znamení Lva

Merkur ve znamení Lva

Když Merkur prochází znamením Lva, pak bude naše myšlení a komunikace spíše pozitivní a kreativní. Ve vyjadřování nebudou chybět expresivní a dramatické prvky. Projev bude sebejistý a přesvědčivý. Toto planetární postavení je ideální pro veřejné vystupování a také kreativní práci. Více


Další články