Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Předplatné pro registrované uživatele


Vážení příznivci astrologie,

 

již 13 let pro vás zdarma připravujeme týdenní a měsíční horoskopy. Od roku 2007 publikujeme i denní horoskopy. Oblíbili jste si naše horoskopy, protože jsou srozumitelně psané, obsahují spoustu praktických rad, podle kterých si plánujete své pracovní a jiné aktivity. Efektivněji tak můžete využívat svůj čas a eliminovat potíže. Naše horoskopy nepředpovídají šťastný nebo nešťastný osud, ale pomáhají vytvářet lepší a spokojenější život. 

V posledních letech nás finančně zatěžuje plnění zákonných povinností v oblasti administrativy, daňového systému, účetnictví a ochrany uživatelů. I když je ASTROCENTRUM malá společnost, musíme mít přehled o všech platných normách, všechny zákonné povinnosti plnit, a to neustále zvyšuje naše náklady. Omezuje to naše možnosti pokračovat v poskytování horoskopů zdarma a rozšiřovat nabídku služeb.

Proto jsme se rozhodli změnit nastavení a týdenní a měsíční horoskopy od 22. května 2018 zpoplatnit. Věříme, že naše kroky pochopíte a i nadále zůstanete naším příznivcem. Pomůžete nám tak dále rozvíjet astrologický portál, zkvalitňovat nabídku služeb a zpřístupnit astrologii více lidem. 

Stávající registrovaní uživatelé budou mít možnost si od 22. května vybrat předplatné za sníženou zaváděcí cenu. Platící registrovaní uživatelé budou i nadále dostávat na svůj email týdenní a měsíční horoskopy, budou mít přístup k astrologickým a duchovním článkům, mohou se podívat na Roční horoskopy 2018 pro každé znamení a navíc od nás k narozeninám dostanou dárek.

Zpoplatnění týdenních a měsíčních horoskopů je změnou, která nám pomůže zaměřit se více na tvorbu horoskopů, přinášet nové typy horoskopů a zpřístupnit vám i další oblasti astrologie. Buďte součástí budoucnosti ASTROCENTRA a pomozte nám zkvalitnit naše služby.

 

Budete-li k této informaci mít nějaké dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

S přátelským pozdravem,

 

tým ASTROCENTRA