Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

ASTROKALENDÁŘ 2021


V tomto originálním ASTROLOGICKÉM KALENDÁŘI 2021 naleznete spoustu důležitých informací, které vám pomohou napojit se na jedinečnou energii každého dne. Rozpoznáte tak příležitosti změny, času nových začátků i období, kdy se objeví překážky a potíže. 

V kalendáři rovněž najdete denní postavení Luny ve znameních, lunární fáze, období prázdné Luny, Slunce i planety ve znameníchretrográdní pohyb planet a mnoho dalších astrologických informací, které ocení lidé, kteří praktikují astrologii. 

Planetární postavení roku 2021 naznačuje, že náš život už nebude takový, jaký býval. Mnoho věcí se změní a budeme se přizpůsobovat novým podmínkám, které naruší stávající stav. Planetární postavení Jupiteru a Saturnu ve Vodnáři a dynamický aspekt mezi Saturnem a Uranem ukazují na napětí mezi minulostí a tradicí a budoucností a pokrokem. Tato konstelace je spojována s hospodářskou krizí, zvýšenou nezaměstnaností, protesty a s novým politickým uspořádáním. Přejete-li si zachovat kontrolu nad svým životem a nepodléhat vnějším vlivům, pak používejte Astrologický kalendář 2021.

Jednoduchý formát a srozumitelná forma zpracování symbolů dělá z astrologie přístupné vědění i pro lidi, kteří o této starobylé nauce nevědí téměř nic. Všechna doporučení v tomto kalendáři vycházejí z analýzy postavení Luny, Slunce, planet a jejich vzájemných aspektů a také z naší osobní zkušenosti.

Astrologický kalendář 2021 vás naučí umění dělat věci ve správný okamžik.

V kalendáři najdete např. doporučení kdy je nejlepší čas pro:

 • návštěvu kadeřnictví, manikúru, pedikúru, kosmetiku a masáž
 • návštěvu zubaře a dentální hygienu
 • romantiku, seznamování
 • praní, čistírna
 • nákup/prodej nemovitostí, podepisování smluv
 • investice a velké nákupy
 • řešení právních sporů
 • sepsání poslední vůle
 • výhry v loterii
 • půjčky
 • pohovory
 • a další praktické rady i varování.


Díky kvalitnímu papíru, tisku a barevnému zpracování se kalendář může rovněž stát vhodným DÁRKEM, který potěší i poslouží.

Kalendář si můžete vyzvednout i v naší kanceláři po předchozí domluvě.

STOLNÍ ASTROLOGICKÝ KALENDÁŘ 2021  

Spirálová vazba
Rozměry: 175x175 mm
Rozsah: 35 listů / 71 stran
Materiál: ofset 120 g

Původní cena: 189 Kč

Cena po slevě: 57 Kč

Ceník poštovného

.................................................................................................................................

Reakce klientů:

"Objednáváme vaše Astrologické kalendáře každý rok a v knihkupectví je prodáme během několika dnů. Lidé si je velmi oblíbili a chodí si je kupovat každý rok. Obvykle jich koupí více, protože je věnují i svým přátelům. Proto  si i letos rezervujeme..." Mirek P.

"... Díky vám a vašemu Astrokalendáři se můj život stal o poznání lepším - jsem lépe připravená na denní záležitosti a využívám pozitivních konstelací." Lucka J.

"Jsem ráda, že jste kalendář připravili i letos. Už jsem si ho objednala. Je mi velkým pomocníkem při každodenním rozhodování." Andrea S.

"Váš kalendář je jedinečný. Jsou tam prázdné Luny, které s manželem hodně sledujeme a podle toho si plánujeme všechny naše aktivity." Linda K.

"Kdy už začnete prodávat kalendář? Kupuji si ho každý rok a plánuji si podle něj každý den. Výborný pomocník. Nic lepšího jsem jinde nenašla." Marie L.

"Já děkuji moc za kalendář včera jsem ho obdržela a jsem nadšená a protože jsem koupila dva také jeden pro dceru tak té se bude také líbit." Anna N.

„Kupuji si váš kalendář každý rok a už si svůj život bez něj nedokáži představit. Je naprosto dokonalý.“ Michaela Malá, facebook

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Individuálně zpracovaný

Roční horoskop 2021

Více