Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

ASTRO KALENDÁŘ 2020


Připravili jsme pro vás již pojedenácté jedinečný kalendář, který je zpracován originálním a jasným způsobem a zároveň je podložen seriózní astrologickou analýzou každodenních planetárních postavení.

Naleznete zde spoustu důležitých informací, které vám pomohou napojit se na jedinečnou energii každého dne. Rozpoznáte tak příležitosti změny, času nových začátků, růstu i období, kdy se objeví překážky a potíže. 

V kalendáři rovněž najdete denní postavení Luny ve znameních, lunární fáze, období prázdné Luny, Slunce i planety ve znameních, retrográdní planety a mnoho dalších astrologických informací, které ocení lidé, kteří praktikují astrologii. 

Planetární postavení roku 2020 ukazuje na počátek nové éry. Dojde k výrazným planetárním posunům a nastanou důležité konstelace, které přinesou velké změny.  Chcete-li si zachovat kontrolu nad svým životem a nepodléhat vnějším vlivům, pak používejte tento kalendář.

Jednoduchý formát a srozumitelná forma zpracování symbolů dělá z astrologie přístupné vědění i pro lidi, kteří o této starobylé nauce nevědí téměř nic. Všechna doporučení v tomto kalendáři vycházejí z analýzy postavení Luny, Slunce, planet a jejich vzájemných aspektů a také z naší osobní zkušenosti.

Astrologický kalendář 2020 vás naučí umění dělat věci ve správný okamžik.

V kalendáři najdete např. doporučení kdy je nejlepší čas pro:

 • návštěvu kadeřnictví, manikúru, pedikúru, kosmetiku a masáž
 • návštěvu zubaře a dentální hygienu
 • romantiku, seznamování
 • rodinná setkání
 • přátelská setkání
 • praní, čistírna
 • nákup/prodej nemovitostí, podepisování smluv
 • investice a velké nákupy
 • řešení právních sporů
 • sepsání poslední vůle
 • výhry v loterii
 • půjčky
 • schůzky a jednání
 • pohovory
 • a další praktické rady i varování.


Díky kvalitnímu papíru, tisku a barevnému zpracování se kalendář může rovněž stát vhodným DÁRKEM, který potěší i poslouží.

Kalendář si můžete vyzvednout i v naší kanceláři po předchozí domluvě.STOLNÍ ASTROLOGICKÝ KALENDÁŘ 2020  

Spirálová vazba
Rozměry: 175x175 mm
Rozsah: 35 listů / 69 stran
Materiál: ofset 120 g


Původní cena: 189 Kč

Cena po slevě: 89 Kč

Ceník poštovného

Reakce klientek:

"Váš kalendář je jedinečný. Jsou tam prázdné Luny, které s manželem hodně sledujeme a podle toho si plánujeme všechny naše aktivity." Linda K.

"Kdy už začnete prodávat kalendář? Kupuji si ho každý rok a plánuji si podle něj každý den. Výborný pomocník. Nic lepšího jsem jinde nenašla." Marie L.

"Já děkuji moc za kalendář včera jsem ho obdržela a jsem nadšená a protože jsem koupila dva také jeden pro dceru tak té se bude také líbit." Anna N.

„Kupuji si váš kalendář každý rok a už si svůj život bez něj nedokáži představit. Je naprosto dokonalý.“ Michaela Malá, facebook

„Velmi se mi líbí, považuji ho za velmi potřebný pro každý den.“ Miloslava Dekařová, facebook

"... Díky vám a vašemu Astrokalendáři se můj život stal o poznání lepším - jsem lépe připravená na denní záležitosti a využívám pozitivních konstelací." Lucka J.

"Jsem ráda, že jste kalendář připravili i letos. Už jsem si ho objednala. Je mi velkým pomocníkem při každodenním rozhodování." Andrea S.

"Ani nevíte, jakou radost jste mi udělali, že jste kalendář připravili i letos. Měli byste zpracovat i diář. Hodil by se mi. Chodím s vaším kalendářem k doktorům, kadeřníkům, zubařům a kosmetičkám a plánuji si návštěvy dle vašich doporučení. Někteří se tomu smějí, ale já jim to vysvětluji a některé jsem dokonce i přesvědčila, že by si kalendář měli koupit... " Petra L.


MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Individuálně zpracovaný

Roční horoskop 2020

Více